TOPlist

Bolí vás záda?

Bolesti zad jsou nejčastějším onemocněním dnešní doby. Trápení se zády potká ve vyšším věku až 80% populace. Bolesti způsobené vadami páteře však poznají i děti. Za většinu těchto problémů může způsob špatného životního stylu, při kterém zatěžujeme pouze některé svaly, zatímco jiné necháváme ochabovat. Ubývá přirozený pohyb, prodlužuje se doba kterou trávíme v sedě, vykonáváme jednostranné činnosti a nezbývá čas na aktivní odpočinek. Jednou z nejčastějších příčin bolestí zad bývá i nevhodné lůžko, kdy během spánku nezaujímáme optimální polohu. Lůžko má totiž pomáhat směrovat tělo do co nejuvolněnější pozice a nesmí mechanicky blokovat pohybový aparát. Při blokaci se páteř nedokáže správně uvolnit a tím se narušuje správná regenerace při spánku.

Co nesmí umožnit lůžko!

1. Špatnou podporu těla na příliš měkké matraci.

Bolesti zad

Páteř se při ležení prohýbá do oblouku a tím nemůže dojít k jejímu správnému uvolnění. Meziobratlové ploténky jsou nepřirozeně stlačovány a tak páteř nemá možnost správné regenerace. Typickým příkladem je proležená molitanová matrace. Následkem jsou bolesti zad.

2. Špatnou podporu těla na příliš tvrdé matraci.

Bolesti zad

Páteř je opět v nepřirozené poloze. Velké klouby ramenní a kyčelní jsou nesprávně podepřeny. Následkem jsou bolesti zad a kloubů.

Co naopak musí nabídnout dobré lůžko!

Základní podmínkou pro zdravý a příjemný spánek je anatomicky správná podpora těla!

To znamená, že je nutné, aby páteř při ležení byla ve všech polohách podpírána ve svém přirozeně vyvinutém tvaru a byla symetricky vyrovnávána. Jen tak je možné optimální uvolnění pohybového ústrojí a následná regenerace všech i vnitřních orgánů. Dobrá podpora páteře při spánku umožňuje také vyrovnávat vady, způsobené špatným držením těla během dne.

ORTOPEDICKÁ MATRACE GEO RELAX
je 100% záruka kvalitního spánku

Tato matrace je složená ze specielně volených materiálů, které zajišťují komfort při odpočinku. To znamená, že na matraci je páteř ve všech polohách podpírána ve svém přirozeném tvaru a je symetricky vyrovnávána. Tím je zaručena optimální regenerace pohybového ústrojí a vnitřních orgánů. Matrace pomáhá vyrovnat vady, způsobené špatným držením těla, které vznikají během dne. Díky použití koňských žíní dokáže odstínit a odklonit vibrace geopatogenních zón.

Bolesti zad

Ortopedická matrace GEO RELAX v základním rozměru 90 x 200 x 15 cm cena...................9 800,- Kč

Při objednávce dvou a více matrací je poskytnuta akční sleva 20 %, to je za kus...................7 840,- Kč

Základní rozměr 90 x 200 cm         váha cca 15 kg,         dodává se v rozvinutém stavu, nelze svinout.

Při objednávce matrace větší jak základní rozměr se cena zvyšuje 1cm = 1% navýšení do 120 cm šíře,
poté se účtuje cena dvou matrací.

Všechny matrace se vyrábějí na zakázku.                        Dodací lhůta max. 30 dnů.

Záloha 30% ceny zakázky.